Zaufany człowiek – Michał Galbarczyk

Nie mogę jeszcze napisać, że „do zespołu dołącza…” bo do tej pory byłem zespołem jednoosobowym, w którym impreza firmowa wyglądała raczej tak:

niż tak:

Nie mniej jednak rozpoczynamy współpracę z Michałem Galbarczykiem. Mogliście już coś przyuważyć przy ostatniej notatce o III Forum Zaufania, bo z Michałem zrobiliśmy sobie tam wspólne zdjęcie.

Za co Michał będzie odpowiedzialny? Oddaję mu wirtualny głos:

Projektuję i wdrażam „HRy” – koncepcje, procesy i projekty. Przekonuję do nich tych nieprzekonanych i buduje kulturę zaufania w organizacjach.

To wszystko opieram na mechanizmach, które rządzą naszą psychiką i zachowaniem.  Moje podejście jest efektem wykształcenia psychologicznego oraz zdobytych doświadczeń w Państwowej Inspekcji Pracy, konsultingu HR, Grupie TAURON, prowadzeniu warsztatów dla ekspertów i słuchaczy studiów podyplomowych.

Dla mnie merytorycznie jest to ogromne wzbogacenie oferowanych usług. Jeszcze bardziej systemowe podejście do miękkiej tematyki budowania kultury zaufania gwarantuje mierzalne efekty, z których będą się cieszyć Właściciele i Zarządy firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *